Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Instalator-Elektryk

WROCŁAW, dolnośląskie

Produs S.A.

Opis stanowiska pracy

Firma PRODUS S.A. Wrocław
Poszukuje Instalatora - Elektryka

Oferujemy:
- umowa o pracę na pełen etat;
- wynagrodzenie dla specjalisty około 3000 zł na rękę
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne lub telekomunikacyjne;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B

PRODUS S.A. istnieje po to, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu problemów związanych z... istnieniem firmy we współczesnym świecie. Nasze szerokie doświadczenie, poparte możliwościami technicznymi, pozwala nam na dostarczanie kompleksowych i pewnych rozwiązań oraz szerokiego zakresu specjalistycznych usług.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis