Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Instalator - Elektryk

Wrocław, dolnośląskie

Produs S.A.

Opis stanowiska pracy

Firma PRODUS S.A. Wrocław

Poszukuje Instalatora – Elektryka, lub pracownika do przyuczenia zawodu.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • mile widziane Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie dla specjalisty
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę multi sport
  • szkolenia
  • ubezpieczenia grupowe

CV proszę przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

PRODUS S.A. istnieje po to, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu problemów związanych z... istnieniem firmy we współczesnym świecie. Nasze szerokie doświadczenie, poparte możliwościami technicznymi, pozwala nam na dostarczanie kompleksowych i pewnych rozwiązań oraz szerokiego zakresu specjalistycznych usług.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Inne