Instalator - Elektryk (4 - 5 tys. zł netto)

TBM TECH Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się realizacją projektów i instalacją systemów w następujących obszarach:

• MECHANIKA SCENY

• SYSTEMY AUDIO /VIDEO

• TELETECHNIKA BUDYNKOWA

W związku z planami rozwojowymi TBM Software Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Instalator - Elektryk

Lokalizacja:

  • Praca w miejscach realizacji projektów – budowy w Warszawie i innych miejscach realizacji robót

Opis stanowiska:

  • instalacja i konfiguracja elektronicznych systemów sterowania
  • przygotowanie tras kablowych, montaż osprzętu elektroinstalacyjnego, układanie okablowania teleinformatycznego
  • współtworzenie dokumentacji przed i powykonawczych
  • realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • programowanie systemów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność, niekaralność
  • otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej ; chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i rzetelność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia SEP do 1kV lub brak przeciwskazań do ich uzyskania
  • gotowość do wyjazdów w ramach realizacji projektów na terenie Polski
  • mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na etacie, ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • wynagrodzenie netto na poziomie 4 - 5 tys. zł
  • gwarantujemy terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • komputer; samochód służbowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie