Instalator - alpinista

Ex.T Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- instalacja torów antenowych,

- instalacja linków radiowych,

- deinstalacja sprzętu

- prace montażowe konstrukcji wsporczych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- szkolenia,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- możliwość rozwoju,

- praca przy najnowocześniejszych technologiach dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w cv:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. dz. u. z 2002 r., Nr 101, poz.926, ze zm.), prowadzonych przez Ex. T Sp. z o.o."

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

odpowiemy tylko na wybrane oferty

Wymagania

Wymagania:

- praca na wysokości,

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie w branży choć nie jest warunkiem zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma Ex.T istnieje od 2001 roku, by zwiększyć wiarygodność w sto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja