Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga
RSM "Praga" to jedna z największych Spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, zarządzająca ponad 215 budynkami w dzielnicach: Praga Północ, Białołęka, Targówek i w mieście Marki. Aktywnie budująca mieszkania, obiekty handlowe i biurowe, a także infrastrukturę towarzyszącą. RSM "Praga" to firma z tradycjami, której celem jest otwieranie przed Kandydatami możliwości rozwoju i dołączenia do firmy z blisko 50-letnim doświadczeniem. Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się firmie o niekonwencjonalnej kulturze działania, sukcesach w swojej branży RSM "Praga" jest odpowiednim miejscem dla Ciebie!
Obecnie poszukujemy :

INSPEKTORA NADZORU ROBÓT BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Administracja Osiedla (Warszawa)
Wierzymy, że o wysokiej jakości naszych usług i sukcesie firmy stanowią przede wszystkim ludzie, dlatego stawiamy na najlepszych specjalistów z różnych dziedzin związanych z budownictwem i eksploatacją nieruchomości. Osobom, ktore chętne, aby dołączyć do naszych zespołów, stwarzamy możliwości nauki i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku. Czekamy na Twoje CV, rozwijaj się razem z nami!

Opis stanowiska:

  • Inwentaryzacja i kontrola stanu technicznego budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych
  • Prowadzenie nadzoru nad pracami remontowymi

Czego oczekujemy:

  • Uprawnień budowlanych
  • Umiejętności kosztorysowania

Co oferujemy w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadesłanie cv ze zdjęciem poprzez poniższy przycisk:
Przyjmujemy oferty z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.