Inspektor/specjalista ds.BHP

P.B. Dombud S.A.

Katowice, 40-059, śląskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  •  realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z regulacjami prawnymi
  •  kontrola warunków pracy i przestrzegania zasad oraz przepisów     w zakresie BHP i PPOŻ
  •  organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych dla   pracowników Spółki
  •  sporządzanie i aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego
  •  opracowywanie oraz aktualizowanie wew. dokumentów oraz   regulaminów w zakresie BHP i PPOŻ.
  •  współpraca z jednostkami wew. i zew. w obszarze BHP
  •  sporządzanie zestawień, analiz oraz sprawozdań w zakresie BHP

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość MS Office
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ.
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie