INSPEKTOR PLANTACYJNY - MANAGER

AGENCJA ZATRUDNIENIA HERSTER

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: PRACA W TERENIE

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Przeprowadzanie inspekcji plantacyjnych warzyw, kontrola jakości dostaw
  • Audyt aktualnych oraz nowych dostawców
  • Kontakt z producentami nasion
  • Doradztwo w zakresie uprawy warzyw
  • Opracowywanie ocen i analiz dotyczących surowców oraz ich dostawców

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie rolnicze lub jakościowe
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w uprawie warzyw
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • Praktyczna znajomość certyfikacji GlobalGAP
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Zaangażowanie w pracę i determinacja w osiąganiu celu
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia + świadczenia socjalne + benefity pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia HERSTER to nieszablonowa firma z indywidualnym pode... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Rolnictwo, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Zakupy / Zaopatrzenie