Inspektor Ochrony Radiologicznej

Quales

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma świadcząca usługi w zakresie ochrony radiologicznej zatrudni w Bytomiu:

Inspektora Ochrony Radiologicznej
z uprawnieniami IOR-1 lub IOR-3
(dodatkowym atutem będą uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej R).

Miejsce pracy: Bytom

Region: Śląskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • obsługa klientów firmy w zakresie nadzoru inspektora ochrony radiologicznej
  • opracowywanie dokumentacji celem wydania zezwolenia na prowadzenie działalności związanej z promieniowaniem jonizującym przez PAA oraz WSSE
  •  projektowanie osłon stałych dla pracowni rtg
  •  wykonywanie pomiarów dozymetrycznych
  •  wykonywanie testów podstawowych aparatów rtg

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • aktualne zaświadczenia o nadaniu uprawnień Inspektora Ochrony Radiologicznej (IOR-1 lub IOR-3, R)
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie Prawa Atomowego i aktów wykonawczych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość komputera i pakietu biurowego MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Quales świadczy usługi nadzoru Inspektora Ochrony Radiologicznej w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia