Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3950

Obowiązki:

kontrolowanie stanu ochrony przeciwpożarowej, przestrzeganie przepisów przeciwpożarowychi techniczno- budowlanych, szkolenie żołnierzy zawodowych, żołnierzy OT oraz pracowników RON w zakresie ochrony przecipożarowej, opracowanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej w tym praktycznych przedsięwzięć szkoleniowych, sporządzanie wykazów i należności sprzętu pożarniczego dla budynków, obiektów, terenów oraz wojskowego sprzątu technicznego, opracowanie analizy stanu ochrony przeciwpożarowej w 1 POBT

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • uprawnienia isnpektora ochrony przeciwpożarowej lub kwalifikacje do wykonywania zawodu technik pożarnictwa; umiejętność obsługi komputera (pakietu biurowego MS OFFICE:Word, Excel, poczty elektronicznej), dokładność, skrupulatność, zaangażowanie, posiadanie obywatelstwa polskiego, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestepstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne wysłać pocztą na adres Jednostki Wojskowej 5442 w Białymstoku ul. Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok z dopiskiem "inspektor ochrony przeciwpożarowej" do 27.11.2019 CV, list motywacyjny, kserokopie świadectw pracy, kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach, oświadczenie o niekaralności, inne dodatkowe dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności, klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji Dodatkowe informacje w godz. 7-12 pod podanym nr telefonu: 261 398 271

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy