Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IODO)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy dla międzynarodowej firmy, dla którego pozycja IODO będzie wyzwaniem.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta szukamy Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO).

Opis stanowiska

  • zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia zgodności z rozporządzeniem RODO,
  • prowadzenie rejestru czynności przetwarzania oraz rejestru kategorii czynności przetwarzania danych;
  • bieżące wsparcie organizacji w zakresie ochrony danych osobowych,
  • prowadzenie analiz ryzyka w zakresie przetwarzania danych osobowych dla poszczególnych obszarów działań, takich jak marketing, hr czy sprzedaż,
  • opiniowanie umów oraz innych dokumentów w ramach projektów, pod kątem wymagań RODO
  • opracowywanie oraz aktualizowanie procedur dotyczących ochrony danych osobowych,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji z tego zakresu,
  • uczestniczenie w innych projektach związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym,
  • współpracowanie z organem nadzorczym nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz pełnienie funkcję osoby kontaktowej w relacji z organem nadzoru.

Profil kandydata

* wykształcenie wyższe prawnicze (preferowane: ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo informacji) oraz stosowne kursy i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych,
* co najmniej 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ABI (aktualnie IODO) związanym z ochroną danych osobowych (ze szczególnym uwzględnieniem RODO), oraz obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego lub ochrony informacji,
* praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i nadzorowaniu zmian oraz dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych (przygotowanie, opiniowanie, wdrażanie procedur),
* doświadczenie w pracy projektowej
* wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne ( komunikacja, praca zespołowa, asertywność)
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
* bardzo dobra organizacja pracy własnej,
* umiejętność kreatywnego myślenia,
* zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonaniu zleconych zadań,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość zatrudnienia na UoP lub B2B

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page