Balcke-Dürr Polska Sp. z o.o.
Balcke-Dürr jest renomowanym dostawcą urządzeń, rozwiązań systemowych i zaawansowanych technologii dla energetyki, ciepłownictwa i ochrony środowiska.

W związku ze stałym rozwojem w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Nadzoru

Od: Balcke-Dürr Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice, Tychy

(Montaż mechanicznych urządzeń odpylających oraz obrotowych podgrzewaczy powietrza i spalin)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór, w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego, projektów remontowych, inwestycyjnych, modernizacyjnych w zakresie montażu mechanicznego dostarczanych urządzeń.

Główne obowiązki:

  • reprezentowanie firmy w miejscu realizacji projektu wobec klientów i podwykonawców
  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających
  • uczestniczenie w odbiorach technicznych
  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek
  • kontrola realizacji zgodności z harmonogramem prac podwykonawców
  • raportowanie do Kierownika Projektu oraz Dyrektora Działu Realizacji
  • współpraca oraz nadzór nad wszystkimi działaniami podwykonawców podczas realizacji projektu na budowie
  • nadzór nad BHP na budowie
  • monitorowanie i sprawdzanie wyceny prac dodatkowych realizowanych przez wykonawców
  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • dobra znajomość AutoCAD, MS Office,
  • uprawnienia energetyczne
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • samodzielność, operatywność, zdolności organizacyjne
  • rzetelność i profesjonalizm w działaniu
  • orientacja na doskonalenie i rozwój organizacji

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w nadzorowaniu montażu konstrukcji stalowych w tym elektrofiltrów i obrotowych podgrzewaczy powietrza
  • uprawnienia budowlane w możliwie największym zakresie
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym, międzynarodowym zespole
  • prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę
  • samochód służbowy
  • przyjazną, skłaniającą do rozwoju atmosferę pracy