Inspektor nadzoru w branży budowlano- konstrukcyjnej/ sanitarnej/elektrycznej

IWNISE Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru w zakresie posiadanych uprawnień bez ograniczeń ( specjalność konstrukcyjno-budowlana, sanitarna, elektryczna) na obszarze województwa aktualnego zamieszkania z możliwością rozszerzenia do województw ościennych, przy budowie i remontach stacji benzynowych

Wymagania

Bezwzględnie wymagane doświadczenie zawodowe:
1. minimum 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu czynności nadzoru inwestorskiego w danej specjalności (posiadanych uprawnień) w branży petrochemicznej związanej z budową stacji paliw płynnych,
2. udokumentowane pełnienie nadzoru inspektorskiego inwestycji, przez okres co najmniej 7 letni (łączny okres lat doświadczenia zawodowego jako inspektor nadzoru)
3. co najmniej 10 letnia przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności OC w zakresie wykonywanego zawodu.

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
od12 do 24 miesiecy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie