Opis stanowiska pracy

Nadzorowanie i odbiory robót remontowych i inwestycyjnych, w tym w szczególności instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania, centralnej ciepłej wody użytkowej oraz instalacji wodnych i kanalizacyjnych,
Kosztorysowanie i rozliczanie robót,
Wykonywanie przeglądów wynikających z Prawa Budowlanego,
Prowadzenie dokumentacji i przygotowanie korespondencji w powyższym zakresie.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe techniczne,
Znajomość prawa budowlanego i zagadnień budownictwa mieszkaniowego,
Doświadczenie zawodowe w budownictwie mieszkaniowym,
Dobra znajomość obsługi programów MS Office,

Mile widziane:

Uprawnienia budowlane lub instalacyjne
Doświadczenie w projektowaniu instalacji c.o. c.w.u.
Doświadczenie w pracy z AUTO CAD
Znajomość kosztorysowania w tym programu Rodos
Znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa o charakterze eksploatacyjnym. Zarządza 5532 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria