Inspektor Nadzoru Robót Telekomunikacyjnych i Automatki

P.P. „Porty Lotnicze”

Radom, Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Radom, Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”
- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
- zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie w związku z rozbudową Portu Lotniczego RADOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH I AUTOMATKI

Nr. Ref. 180/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór inwestorski realizowany zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Kontrola jakości stosowanych materiałów, udział w odbiorach robót oraz w próbach rozruchów urządzeń, instalacji, sieci
  • Potwierdzanie i sprawdzanie przerobów i obmiarów prac dodatkowych i zmiennych
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej i rozwiązań materiałowych oraz technicznych
  • Realizacja obowiązków związanych z wypełnianiem wymogów obsługi gwarancyjnej
  • Raportowanie

Miejsce pracy: RADOM (z koniecznością podróży do Warszawy)

OFERUJEMY

  • Pracę przy realizacji prestiżowych projektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Atrakcyjne warunki

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o związanym z telekomunikacją i automatyką
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie
  • Minimum 6 lat doświadczenia w pracy inspektora nadzoru
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów branżowych
  • Znajomość zasad kosztorysowania robót oraz procesu inwestorskiego
  • Dobra praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 06.11.2018r. poprzez przycisk "Aplikuj".

APLIKACJE BEZ ZAAKCEPTOWANEJ I DOŁĄCZONEJ KLAUZULI INFORMACYJNEJ NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.