INSPEKTOR NADZORU ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I TELEKOMUNIKACYJNYCH

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(umowa cywilnoprawna)

Nr. Ref. 170/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór inwestorski realizowany zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Kontrola jakości stosowanych materiałów, zatwierdzanie kart materiałowych, udział w odbiorach robót oraz w próbach rozruchów urządzeń, instalacji, sieci
  • Obsługa gwarancyjna
  • Potwierdzanie i sprawdzanie przerobów i obmiarów prac dodatkowych i zmiennych
  • Kontrola zgodności prac z harmonogramem
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej i rozwiązań materiałowych oraz technicznych
  • Realizacja obowiązków związanych z wypełnianiem wymogów obsługi gwarancyjnej
  • Raportowanie
  • Praca w zespole pod kierownictwem kierownika projektu

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i telekomunikacyjnych bez ograniczeń
  • Minimum 6 lat doświadczenia w pracy inspektora nadzoru przy obiektach kubaturowych
  • Posiadanie aktualnego zaświadczenia o wpisie do Izby Inżynierów
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów branżowych
  • Znajomość zasad kosztorysowania robót oraz procesu inwestorskiego
  • Dobra praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

OFERUJEMY

  • Pracę przy realizacji prestiżowych projektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Atrakcyjne warunki

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 01.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.