Inspektor nadzoru robót budowlanych

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe II stopnia
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika budowy - minimum 3 lata,
  • zaświadczenie o posiadaniu co najmniej 18 miesięcznego doświadczenia w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru,
  • umiejętność sporządzania i sprawdzania kosztorysów, znajomość zasad kosztorysowania oraz obsługa programu NORMA PRO,
  • umiejętności obsługi komputera (Pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad),
  • prawo jazdy kat. B,
  • pożądane kompetencje: komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dążenie do rezultatu, umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania pism urzędowych,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • znajomość Prawa budowlanego, rozporządzeń wykonawczych, Prawa zamówień publicznych oraz Kodeksu postępowania administracyjnego,

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • realizacja powierzonych zadań inwestycyjnych i remontowych z zakresu branży budowlanej, w oparciu o założenia rzeczowo - finansowe i plany inwestycyjne oraz remontowe,
  • kontrola zgodności realizacji budowy z projektem i pozwoleniem na budowę, harmonogramem rzeczowo-finansowym, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
  • wykonywanie czynności wskazanych w Ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2017 poz. 1332 z późniejszymi zmianami) w zakresie obowiązków inspektora nadzoru,
  • bieżąca kontrola kosztów inwestycji oraz przedstawianie raportów z wykonania zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • wykonywanie okresowych kontroli i przeglądów technicznych budynków, sporządzanie protokołów,
  • potwierdzenie faktycznie wykonanego zakresu robót jako podstawy fakturowania częściowego zgodnie z postanowieniami umowy zawartej pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą robót,
  • udział w procesie przygotowania inwestycji do odbioru i przekazania jej w użytkowanie w komisji odbioru końcowego inwestycji oraz komisjach odbiorów częściowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • sporządzanie przedmiarów, kosztorysów robót, weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji projektowej oraz dokumentacji powykonawczej,
  • udział w sporządzaniu dokumentacji przetargowej (SWIZ, opis przedmiotu zamówienia oraz uczestnictwo w negocjacjach wartości robót dodatkowych lub uzupełniających),
  • przygotowywanie raportów o postępie prac dla Zamawiającego, informowanie o powstałych przeszkodach przy realizacji prac lub możliwości powstania takich przeszkód.
  • przygotowywanie opinii technicznych.

III. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  1. list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  2. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne