Inspektor nadzoru orzecznictwa lekarskiego - WSZYSTKIE SPEC.

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna

Zakład Ubezpieczeń Społecznych uprzejmie informuje o rekrutacji do Departamentu Orzecznictwa Lekarskiego na stanowisko lekarza inspektora nadzoru orzecznictwa lekarskiego.

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

- wykształcenie wyższe medyczne – lekarz medycyny

- tytuł specjalisty

- minimum 5 lat czynnego wykonywania zawodu lekarza

- ważne prawo wykonywania zawodu

Pożądane:

- doświadczenie w pracy w orzecznictwie lekarskim

Wymagania dodatkowe:

- nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu

- terminowość i rzetelność

- samodzielność i odpowiedzialność

- poprawne przekazywanie informacji pisemnych i ustnych

- działanie procesowe/nastawienie na proces

- umiejętność podejmowania decyzji

- umiejętność rozwiązywania problemów

- umiejętność poprawnego wnioskowania

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

Główne Zadania:

- kontrola prawidłowości medycznego udokumentowania ustaleń orzeczniczych w sprawach indywidualnych rozpatrywanych w trybie zwierzchniego nadzoru Prezesa Zakładu nad orzecznictwem lekarskim

- prowadzenie kontroli funkcjonalnych w zakresie realizacji zadań przez orzecznictwo lekarskie

Poszukujemy dwóch osób na stanowisko. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie lub nadesłanie: CV, listu motywacyjnego z odręcznie podpisanym oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej) oraz kserokopii dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopii świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy, kserokopii dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe i uprawnienia na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Departament Spraw Pracowniczych

ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa

Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych) Praca na umowę o pracę. Proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną. Skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne. Złożonych dokumentów nie zwracamy. Oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana. Dokumenty złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane (za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu do Centrali ZUS w godzinach funkcjonowania jednostki). Do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością.

Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek "OFERTA PRACY".

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:
"Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa."
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładce "Praca w ZUS".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.