Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0682

Obowiązki:

- kontrolowanie realizacji robót budowlanych, dostaw i usług dla zadań ujętych w planie inwestycji budowlanych i remontów nieruchomości w zakresie zgodności z umową, pozwoleniem na budowę, dokumentacją techniczną, przepisami Prawa budowlanego, Polskimi Normami, przepisami ppoż., bhp, ochrony środowiska i innymi w ramach sprawowanego nadzoru inwestycyjnego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: elektryczny lub elektroenergetyczny

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek elektryczny lub elektroenergetyczny, doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata. Umiejętności i uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Świadectwo kwalifikacyjne Dozoru i Eksploatacji. Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Stan pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 m. Poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu do dostępu do informacji niejawnych.Wymagane dokumenty:1) Życiorys - CV2) List motywacyjny (wniosek o zatrudnienie)3) Oświadczenie o niekaralności lub poświadczenie bezpieczeństwa4) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniu5) Kserokopie świadectw pracy6) Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie7) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach i kwalifikacjach8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.Kandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszenie na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: 1) Życiorys - CV2) List motywacyjny (wniosek o zatrudnienie)3) Oświadczenie o niekaralności lub poświadczenie bezpieczeństwa4) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie5) Kserokopie świadectw pracy6) Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie7) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach i kwalifikacjach8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.Kandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszenie na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy