Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

SECO POLSKA Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• weryfikacja dokumentacji technicznej,
• sprawowanie kontroli zgodności realizacji budowy z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej;
• sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych;
• sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania;
• potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad;

Wymagania

• Uprawnienia wykonawcze (mile widziane uprawnienia projektowe) w swojej branży,
• Co najmniej 5 letnie doświadczenie w wykonywaniu czynności nadzoru inwestorskiego,
• Doświadczenie przy realizacji budynków biurowych - Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie doświadczenia w postaci listy inwestycji biurowych w realizacji której brano udział.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny,
• Prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

SECO Polska Sp. z o.o. to polski oddział belgijskiej grupy SECO, został ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria