INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO W DZIALE DRÓG

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/8333

Obowiązki:

Przeprowadzanie objazdów dróg i przeglądów doraźnych dróg, ulic, placów oraz parkingów w zakresie oceny stanu technicznego nawierzchni jezdni, chodników i infrastruktury drogowej. Przeprowadzanie rocznych przeglądów stanu technicznego schodów, określanie potrzeb i opracowywanie planów kwartalnych oraz rocznych remontów bieżących dróg, ulic, placów i parkingów. Przygotowywanie warunków technicznych do opracowania specyfikacji zamówień publicznych dot. zadań prowadzonych przez Dział Dróg, obsługa merytoryczna wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Organizacja i przeprowadzanie przeglądów gwarancyjnych, nadzór nad realizacją warunków umownych powierzonych do realizacji umów. Zlecanie, nadzorowanie, odbieranie, rozliczanie i odbiór realizowanych robót, udział w przygotowywaniu, prowadzeniu i rozstrzyganiu przetargów na remonty w zakresie bieżącego utrzymania dróg, prowadzenie ewidencji: postulatów, wniosków i notatek prasowych. Badanie w terenie zasadności wniosków, postulatów i krytyki prasowej oraz udzielanie odpowiedzi zainteresowanym, opiniowanie i parafowanie umów pod względem ich zgodności z SWZ w postępowaniu przetargowym. Reagowanie na wszelkie stwierdzone lub zgłoszone nieprawidłowości, zniszczenia i awarie występujące w pasie drogowym oraz podejmowanie działań zabezpieczających i naprawczych, przeciwdziałanie wszelkim zagrożeniom dla ruchu drogowego, wynikającym ze stanu technicznego dróg, przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, BHP, p.poż. i OC. Praca biurowo terenowa, przy czym w terenie powyżej 50% czasu pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • niezbędne: wykształcenie średnie techniczne o specjalności drogowej, co najmniej 6 lat stażu pracy, czteroletnie doświadczenie w pełnieniu samodzielnej funkcji na stanowisku kierownika robót drogowych, bądź inspektora nadzoru robót drogowych. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej znajomość przepisów: Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy Prawo Budowlane, ustawy o Zamówieniach Publicznych, ustawy o Tajemnicy Państwowej i Służbowej, znajomość pakietu Office, czynne prawo jazdy kat. B, umiejętność redagowania pism, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, niekaralność - brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia. Pożądane: wykształcenie wyższe techniczne o specjalności drogowej, co najmniej 4 lata stażu pracy, ośmioletnie doświadczenie w pełnieniu samodzielnej funkcji na stanowisku kierownika robót drogowych, bądź inspektora nadzoru robót drogowych, znajomość programu kosztorysowego: Norma, znajomość topografii miasta, umiejętność organizacji pracy na zajmowanym stanowisku.

Miejsce pracy: Partyzantów 36, 80-254 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 6

Wymagane dokumenty: List motywacyjny, oraz informacje (np. CV), o których mowa w art. 221ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r., nr 21, poz.94 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres dla korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kserokopie dokumentów poświadczających wymagane wykształcenie (dyplomy, świadectwa), kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje (ukończone studia podyplomowe, kursy, zdobyte uprawnienia, certyfikaty umiejętności lub certyfikaty językowe), kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy, oraz na podstawie art. 221 § 4 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r., nr 21, poz.94 ze zm.), w związku z art. 6 i 13 ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r., oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe (w przypadku zatrudnienia, kandydat zobowiązany zostanie do dostarczenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego), oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o nieposzlakowanej opinii oraz oświadczenie, wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jeśli przekazane dane osobowe wykraczają poza wskazany wyżej zakres ( na podst. art. 221a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r., nr 21, poz.94 ze zm.)Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert osobiście, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko: inspektora nadzoru inwestorskiego - IU , w kancelarii GZDiZ budynek A, lub listownie na adres: ul. Partyzantów 36, 80-254 Gdańsk, (liczy się data wpływu do GZDiZ). Oferty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w BIP (www.gdansk.pl), na stronie internetowej GZDiZ (www.gzdiz.gda.pl) oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.zdiz.gda.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy