INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO-BRANŻY KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ

ZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0827

Obowiązki:

- sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami konstrukcyjno -budowlanymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.
- kontrola jakości wykonywanych robót, wbudowanych elementów i stosowanych materiałów, zgodności robót z warunkami pozwolenia na budowę, przepisami techniczno-budowlanymi, normami i zasadami bezpieczeństwa obiektu w toku budowy,
- sprawdzanie jakości wykonywanych robót.
- kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.
- sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.
- prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym
- przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.
- analiza dokumentacji budowlanych i wykonawczych oraz innych dokumentów związanych z realizacją inwestycji,
- sprawdzanie kompletności dokumentów przedstawianych przez wykonawcę na każdym etapie realizacji zadań,
- pomoc przyprowadzeniu badań i opracowywaniu nowych lub udoskonalonych teorii i metod związanych z budownictwem kon..-bud.
- uczestnictwo w naradach roboczych na budowie,
- kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją projektową oraz zawartą umową,
- kontrola finansowa inwestycji oraz kontrola zawartych umów podwykonawczych,
- prowadzenie bieżącej korespondencji,
- sporządzanie sprawozdań, analiz, notatek i informacji dotyczących realizowanych zadań.
- pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy;
- pomoc przyprowadzeniu badań i opracowywaniu nowych lub udoskonalonych teorii i metod związanych z budownictwem drogowym;
- lokalizowanie i korygowanie błędów i niedokładności wykonawczych;
- utrzymywanie kontaktów zawodowych i prowadzenie konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin, istotnych dla budownictwa;
- wykonywanie bieżących poleceń przełożonego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne branży konstrukcyjno-budowlanej lub pokrewne. Znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane (Dz.U. z 2016r., poz. 290 - t.j.). Mile widziane uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy