INSPEKTOR NADZORU DS. SANITARNYCH

MSM Energetyka

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „ENERGETYKA” – Administracja Osiedla „Stegny Południe” poszukuje:

INSPEKTORA NADZORU DS. SANITARNYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o prawie 60-cio letniej tradycji
  • pracę pełną wyzwań
  • realizację wymagających i ambitnych projektów
  • przyjazną, rodzinną atmosferę

Opis stanowiska, zakres odpowiedzialności:

  • pełnienie nadzoru techniczno-eksploatacyjnego z zakresu robót konserwacyjnych i remontowych instalacji i urządzeń sanitarnych
  • dokonywanie przeglądów okresowych oraz udział w doraźnych kontrolach ustalających stan techniczny instalacji i urządzeń
  • dokonywanie oceny stopnia zużycia elementów instalacji lub urządzeń
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji techniczno-kosztorysowej

Oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej
  • umiejętności kosztorysowania
  • znajomości programu NORMA
  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielni mieszkaniowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2018 r.

W swojej aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Prezentacja firmy

Eksploatacja zasobów mieszkaniowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis