Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0316

Obowiązki:

prowadzenie postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Prawo budowlane z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, współuczestnictwo w postępowaniach dotyczacych katastrof budowlanych, bezpośrednia obsługa interesantów, współuczestnictwo w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych, inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B
  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budownictwo

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań, uprawnienia budowlane-preferowane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane wraz z rozporządzeniami wykonawczymi oraz ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, umiejętność interpretowania i stosowania przepisów prawa, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Miejsce pracy: Sadowa 6a, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzajacych spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, doswiadczenia zawodowego/stażu pracy,kopie dokumentów potwierdzających uprawnienia budowlane, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy