Inspektor nadzoru branży telekomunikacyjnej

IWNISE Sp. z o.o.

00-844 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń telekomunikacyjnych.

Poszukujemy Inspektora Nadzoru w branży telekomunikacyjnej dla inwestycji zaplanowanej ok. 24 miesiące

Wymagania

Bezwzględne wymagania do spełnienia przez Kandydata:

1. co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (możliwość wykazania pełnionych nadzorów w okresie min. 5 lat) ,

2. uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych lub wyłącznie do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych;

3. w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu pełnił funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych nad budową budynku użyteczności publicznej o kubaturze brutto co najmniej 10 000 m3.

4. posiada ważne poświadczenie bezpieczeństwa, aktualne zaświadczenie o odbyciu szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych lub posiada inne dokumenty uprawniające do dostępu do informacji niejawnych wydane przez inne państwa, jeżeli są adekwatne do klauzuli „zastrzeżone

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 2 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
200PLN - 500PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
wg umowy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria