Inspektor nadzoru (branża konstrukcyjno-budowlana) - rekrutacja online

HRK S.A.

Świdnik, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor nadzoru (branża konstrukcyjno-budowlana)Miejsce pracy: Świdnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja i realizacja zadań z obszaru specjalności budowlanej, w tym opracowywanie niezbędnej dokumentacji rysunkowej, wykazu prac i wycen, tworzenie projektów inwestycyjnych oraz tworzenie zapotrzebowań zakupu,
  • Sprawowanie nadzoru inwestycyjnego przy realizacji zadań,
  • Kontrola techniczna obiektów budowlanych.

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń oraz aktualna przynależność do właściwej Izby Budowlanej,
  • Dopuszczenie do pracy na wysokościach,
  • Znajomość pakietu MS Office, Autocad, programu do kosztorysowania,
  • Wykształcenie wyższe: kierunek budownictwo.

OFERUJEMY:

  • Stabilną formę zatrudnienia w opraciu o umowe o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.