Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kontrola funkcjonalności urządzenia
- nadzór nad przeprowadzaniem napraw wyrobu niezgodnego - weryfikacja zgodności komponentów w urządzeniu z listą materiałową
- kontrola estetyczna wyrobu gotowego
- zapewnienie jakości wyrobów gotowych poprzez kontrolę urządzenia

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty system premiowania oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
- koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta przedpłacona)
- pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
- pracę w systemie 3-zmianowym

Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Wymagania

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia min. średniego technicznego
- doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku - mile widziane
- znajomości rysunku technicznego i przyrządów do pomiarów
- zdolności organizacyjnych
- precyzji, rzetelności
- analitycznego myślenia
- umiejętności pracy z komputerem

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.... Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji