Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Inspektor Kontroli Jakości

41-308 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Brembo Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

1. Przestrzeganie wymaganego cyklu kontroli (wykonywanie pomiarów) przy użyciu urządzeń i przyrządów kontrolnych (RTG/maszyna wytrzymałościowa/ twardościomierz)
2. Zarządzanie dokumentacją jakościową – tworzenie dziennych raportów
3. Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, zbieranie i analizowanie danych
4. Zarządzanie materiałami niezgodnymi
5. Umiejętność pracy w zespole
6. Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Oczekiwania:

1. Wykształcenie średnie techniczne
2. Znajomość rysunku technicznego
3. Umiejętność obsługi tokarki
4. Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
5. Uprawnienia na wózki widłowe
6. Znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)
7. Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4 brygadowym

Wymagania

Oferujemy:

1. Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
2. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
3. Pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, premie za polecenie kandydatów do pracy, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
4. Pakiet socjalny: bony żywnościowe, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty MultiSport dla pracownika i rodziny, dofinansowanie do kolonii dzieci
5. Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów)

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider... dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.
Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 18 krajach na świecie, a od prawie 12 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. Obecnie pracuje dla nas ponad 1300 osób w trzech funkcjonujących fabrykach: w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości