LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Jakości

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0026769
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór jakościowy nad realizowanymi zamówieniami produkcyjnymi pod kątem zgodności z BOM, Etykiet oraz opakowań,
  • analizowanie bieżących problemów na produkcji oraz na obszarze pakowania wysyłek (outbound),
  • sporządzanie raportów z wyników jakościowych z produkcji kompletacji zestawów, pomiarów parametrów komponentów z obszaru technologicznego,
  • inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz usprawniających w podległych działach produkcyjnych,
  • blokowanie wyrobów niezgodnych w magazynach oraz na produkcji,
  • podejmowanie decyzji w zakresie wyrobów niezgodnych oraz monitorowanie działań - tzw. Stop Karta,
  • współpraca z działem produkcji, logistyki oraz inżynieringu w zakresie jakościowym,
  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych, procesu i produktu,
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność: praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • pracę w systemie 1 zmianowym od pon. do pt.,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i konferencje,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie),
  • wsparcie zespołu i przyjemna atmosfera w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.