LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Jakości

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów

Nr ref.: 0032314

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Nadzór jakościowy i analiza bieżących problemów jakościowych

  • Przygotowywanie raportów jakościowych;
  • Wdrażanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz usprawniających;
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja i ewidencja wyrobów niezgodnych;
  • Współpraca z działem produkcji, logistyki oraz inżynieringu w zakresie jakościowym;
  • Uczestnictwo w przeprowadzaniu auditów wewnętrznych (procesu i produktu)
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie;Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość i umiejętność w stosowaniu narzędzi jakościowych (np. PDCA, Fishbone, 5 WHY)
  • Znajomość programu MS Excel;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność do pracy 2- zmianowej od poniedziałku do piątku.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;Praca na pełny etat;
  • Praca w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów- pakiet medyczny, dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa), talony na święta i profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570