Inspektor ds. technicznych

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus”

02-495 Warszawa, ul. K. Sosnkowskiego 11

ogłasza konkurs na stanowisko:

Wymagane kwalifikacje i preferencje:

1) wykształcenie min. średnie techniczne o profilu budowlanym;

2) doświadczenie zawodowe min. 3 lata

3) znajomość zasad kosztorysowania;

4) umiejętność organizacji pracy i koncentracji na priorytetach oraz egzekwowaniu zadań;

5) znajomość ustaw: prawo budowlane; o ochronie przyrody; prawo spółdzielcze; o spółdzielniach mieszkaniowych; o własności lokali

6) umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

1) przygotowywanie procedury przetargowej na prace projektowe, inwestycyjne i remontowe przygotowywanie dokumentacji SIWZ;

2) prowadzenie dokumentacji działu technicznego, w tym: geodezyjnej, terenowo-prawnej, rejestru protokołów, wniosków i zleceń;

3) przygotowywanie umów i zleceń na prace projektowe, inwestycyjne i remontowe;

4) współpraca z urzędami państwowymi w sprawach dotyczących obsługi nieruchomości zarządzanych przez Spółdzielnię;

5) sprawdzanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych, powykonawczych;

6) udział w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu inwestycji, w postępowaniach przetargowych i komisjach technicznych;

7) stosowanie procedur jakościowych.

Oferujemy:

1) zatrudnienie na pełny etat z pierwszą umową na okres próbny 3 miesięcy od 01.02.2019 r.;

2) stabilność zatrudnienia;

3) wynagrodzenie miesięczne z miesięczną premią uznaniową

4) możliwość korzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 14.12.2018 r. wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz z dopiskiem – „rekrutacja na stanowisko inspektora ds. technicznych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria