Opis stanowiska pracy

1. 1. Prowadzenie całokształtu spraw związanych z nadzorem robót remontowych i konserwacyjnych.
2. Udział w przeglądach technicznych i odbiorach robót.
3. Opracowywanie rocznych planów w zakresie remontów, kwalifikacji remontów i nadzór nad kosztami.
4. Przygotowywanie projektów umów i zleceń dot: robót budowlanych , rocznej obsługi robót awaryjnych i konserwacyjnych dla gminy i wspólnot mieszkaniowych
5. Prowadzenie ksiąg obiektu budowlanego
6. Inne zgodnie z opracowanymi dla stanowiska zakresem czynności.

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe budowlane
2. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
3. Uprawnienia budowlane lub udokumentowany staż pracy w branży budowlanej – co najmniej 2 lata
4. Znajomość KNR, umiejętność kosztorysowania robót
5.. Znajomość regulacji prawnych w zakresie prawa budowlanego
6. Znajomość procedur i przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego

Prezentacja firmy

Goleniowskie TBs Sp. z o.o. w Goleniowie zajmuje się budową nowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie