Enea Oświetlenie sp. z o.o.
Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Oświetlenie sp. z o.o. / Oddział Szczecin / Wydział Eksploatacji / Dział Utrzymania Sieci, informuje, iż poszukuje pracownika  na stanowisko:

INSPEKTOR DS. OŚWIETLENIA

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i ekonomicznej Wydziału Eksploatacji;
  • realizacja procesów wdrażania nowych usług;
  • rozliczanie zleceń;
  • rozliczanie inwestycji Wydziału Eksploatacji;
  • aktualizowanie i wprowadzanie zmian dotyczących sieci oświetleniowej do systemu informacji o sieci oświetleniowej w systemie Facil ++;
  • tworzenie raportów o zmianach w sieci oświetleniowej;
  • przyjmowanie zgłoszeń o awariach sieci oświetleniowej (Dziennik Zgłoszeń);
  • przygotowywanie dokumentów księgowych związanych ze zmianami na sieci oświetleniowej;
  • obsługa systemu SAP-ERP, SAP-HR, Facil, EOD;
  • przygotowywanie umów;
  • prowadzenie gospodarki zaopatrzeniowo-magazynowej Wydziału Eksploatacji;
  • analizy techniczne i ekonomiczne;
  • prowadzenie gospodarki sprzętu BHP i narzędziowej;
  • wydawanie zleceń pracy podległym brygadom.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w branży elektroenergetycznej
  • znajomość modułów SAP-MM, SAP-IMPS, SAP-CO, SAP-FI
  • świadectwo kwalifikacyjne E i D do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B

Cechy osobowości:

  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • kreatywność

Informacje dotyczące współpracy:

  • przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień-maj 2019
  • umowa o pracę na pełen etat
  • miejsce pracy – Szczecin, ul. Ku Słońcu 34

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 31 marca 2019r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.