INSPEKTOR DS. OBSŁUGI PROJEKTU / PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Fundacja "Bądź Dobroczyńcą"

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0878

Obowiązki:

Biuro Fundacji (ul. Reymonta 49A,Opole) oraz teren realizacji projektu tj. województwo opolskie
- prowadzenie dokumentacji kadrowej i księgowej; - biegłą obsługa MS Office, w tym bardzo dobra obsługa EXCEL; - prowadzenie dokumentacji i czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń; - bieżąca obsługa biura (w tym urządzeń biurowych); - wykonywanie obowiązków służbowych z poczuciem odpowiedzialności oraz przy zachowaniu dyscypliny pracy; - wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego; - znajomość zasad funkcjonowania EFS oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w tym przygotowywania wniosków o dofinansowanie, wniosków o płatność oraz zasad monitorowania, kontroli, ewaluacji; wiedza dotycząca rozliczeń finansowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Podstawy księgowości z obsługą komputera
  • Obsługa kadrowo-płacowa

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe:ekonomia, zarządzanie i administracja lub pokrewne, co najmniej 1 rok stażu pracy WYMAGANIA DODATKOWE: mile widziane prawo jazdy kat. B; mile widziana znajomość dokumentów programowych i wytycznych w zakresie RPO WO 2014-2020; mile widziana umiejętność prowadzenia obsługi projektów EFS i EFRR w zakresie bieżącej realizacji projektu; Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania własnej pracy; Umiejętność redagowania pism urzędowych; Zdolność analitycznego myślenia;

Miejsce pracy: Reymonta 49A, 45-072 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Wymagane CV i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy