Inspektor ds. członkowsko-mieszkaniowych

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus

Warszawa, mazowieckie

OGŁOSZENIE
Rada Nadzorcza Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ursus"
w Warszawie

ogłasza
K O N K U R S
na stanowisko

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „URSUS” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • Bieżąca obsługa interesantów (członków Spółdzielni, osób posiadających prawo do lokali zarządzanych przez Spółdzielnię, osób zamieszkujących zasoby Spółdzielni), aktualizacja praw do lokali mieszkalnych i użytkowych, garaży oraz miejsc postojowych, prowadzenie korespondencji, sporządzanie umów ustanowienia praw do lokali, przygotowywanie materiałów na potrzeby zarządu oraz radców prawnych, współpraca z innymi działami Spółdzielni, archiwizacja dokumentacji,
  • Prowadzenie wymaganych rejestrów, ewidencji i zbiorów dokumentacji związanych z tytułami prawnymi w formie elektronicznej oraz papierowej,
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z prawami do lokali mieszkalnych, użytkowych, garaży oraz miejsc postojowych dla organów spółdzielni, zaświadczeń dla interesantów posiadających tytuł prawny do lokalu oraz informacji dla uprawnionych instytucji (m.in. sąd, notariusz, komornik, bank).
  • Przekształcenia spółdzielczych praw do lokali.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (prawo, administracja, zarządzanie),
  • Wymagane doświadczenie zawodowe w spółdzielni mieszkaniowej, preferowane w dziale członkowsko-mieszkaniowym,
  • Umiejętność obsługi baz danych, mile widziana znajomość programu firmy Unisoft,
  • Znajomość ustaw: prawo spółdzielcze, o spółdzielniach mieszkaniowych, o własności lokali,
  • Praktyczna znajomość pakietu programów Microsoft,
  • Punktualność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:

Minimalne doświadczenie w spółdzielczości mieszkaniowej - 2 lata

Wynagrodzenie - 3.000,00 zł / miesięcznie (brutto) + 20% premii

Informacja dodatkowe:

Termin składania dokumentów do 26.06.2017r.

Data rozpoczęcia pracy 01.07.2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.