Inspektor ds. budowlanych

SM Nad Fosą

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SM „Nad Fosą” z siedzibą w Warszawie poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zleconymi pracami, kontrola terminowości oraz zgodności wykonywanych robót z projektem, BHP i p.poż, kosztorysem oraz umową lub zleceniem. Rozliczanie zakończonych zadań.
  • Prowadzenie całokształtu spraw w zakresie remontów i konserwacji budowlanych.
  • Opracowywanie kosztorysów inwestorskich i nakładczych na remonty i modernizacje budynków, w zakresie robót budowlanych.
  • Opracowywanie założeń technicznych do SIWZ, wykonywanie rysunków oraz sporządzanie planów remontów i konserwacji robót budowlanych.
  • Prowadzenie książek obiektu budowlanego, dokumentacji remontów.
  • Dokonywanie okresowych, rocznych i pięcioletnich przeglądów budynków zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, opracowywanie zestawień uwag i zaleceń wynikających z protokołów przeglądów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo) lub średnie (technik budownictwa).
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Znajomość ustaw i rozporządzeń budowlanych (m.in. Prawo Budowlane, Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych).
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie i/lub działalność gospodarczą
  • Możliwość zdobywania doświadczenia.

Oferta powinna zawierać:

  • CV wraz ze zdjęciem.
  • Dokumenty potwierdzające staż pracy oraz wymagane kwalifikacje będą mile widziane.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert zawierających w/w dokumenty w terminie do 15.12.2019r.

Prezentacja firmy

SM "Nad Fosą" to spółdzielnia mieszkaniowa zaradzająca osiedlem mieszkan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca