INSPEKTOR DS. BHP, P.POŻ I OBRONY CYWILNEJ

ZIELONOGÓRSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1691

Obowiązki:

- przeprowadzanie wstępnych szkoleń BHP nowo przyjmowanych pracowników,
- doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- przeprowadzanie doraźnych oraz kompleksowych kontroli w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego,
- informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,
- współdziałanie ze służbą zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej pracowników,
- sprawowanie nadzoru nad sprawnością podręcznego sprzętu gaśniczego,
- uczestniczenie w sporządzaniu dokumentacji powypadkowej prowadzenie ich rejestrów
- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą,
- współdziałanie ze służbami Obrony Cywilnej Miasta Zielona Góra,
- integralną część zakresu obowiązków stanowi Rozporządzanie Rady Ministrów z dnia 02 września 1997,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wymagane wykształcenie min. średnie- min. technik bezpieczeństwa i higieny pracy, minimum 3 letni staż pracy w służbie bhp; aktualne szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służb bhp; aktualne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej; znajomość przepisów BHP i p.poż kodeksu pracy; znajomość zagadnień obrony cywilnej; obsługa komputera;

Miejsce pracy: Morelowa 34, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy