Opis stanowiska pracy

Firma Krat-Met w Kobylnicy zatrudni inspektora ds. BHP na 1/4 etatu

Opis stanowiska:

  1. Przygotowywanie oraz aktualizacja oceny ryzyka zawodowego.
  2. Prowadzenie szkoleń wstępnych/ okresowych w dziedzinie bhp.
  3. Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu bhp.
  4. Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny bhp.
  2. Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  3. Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm bhp.

Prezentacja firmy

Firma z ponad 50 letnim stażem na rynku. Naszą misją jest produko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inne