PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Zakład Linii Kolejowych poszukuje osób na stanowisko:

Inspektor diagnosta ds. automatyki i telekomunikacji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Sosnowiec

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie techniczne w specjalności,
  • 7 lat doświadczenia zawodowego w specjalności, w tym 2 lata na stanowisku starszego specjalisty diagnosty,
  • uprawnienia budowlane w specjalności srk,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o elementach infrastruktury w celu porównania wyników z wymaganymi parametrami,
  • ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania elementów infrastruktury w celu przygotowania informacji o ich stanie,
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej elementów infrastruktury oraz jej prowadzenie, wynikającej z obowiązujących przepisów celem rejestrowania zdarzeń i czynności związanych z eksploatacją elementów infrastruktury,
  • nanoszenie zmian w dokumentacji technicznej elementów infrastruktury w celu zapewnienia jej zgodności ze stanem faktycznym,
  • udział w pracach komisji odbioru po remontach, inwestycjach i modernizacjach w celu oceny jakości i prawidłowości wykonanych robót,
  • dbanie o powierzony sprzęt w celu zachowania jego sprawności.
Korzyści dla Ciebie:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Umowa o pracę
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Opieka medyczna
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Przyjazna i partnerska atmosfera pracy
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Program sportowo-rekreacyjny
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.