Inspektor BHP

Katowice, śląskie

Agata S.A.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Realizacja zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP;
  • Szkolenia wstępne i okresowe BHP;
  • Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentów BHP;
  • Wdrażanie usprawnień z zakresu BHP na wybranych obszarach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Znajomości przepisów prawa pracy, BHP i PPOŻ;
  • Komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich;
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Zatrudnionym oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy;
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

AGATA to firma z polskim kapitałem i o polskich korzeniach.
Dzięki swej długoletniej... działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów.

Dlaczego warto pracować w AGATA ?
Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój sieci salonów AGATA tworzy nowe miejsca pracy. Jako spółka dynamicznie rozwijająca się pragniemy, aby z AGATĄ rozwijali się również pracownicy, dlatego dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w firmie, organizując systematyczne szkolenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inne