Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy szukamy kilku kandydatów do pracy w BHP na jedną z największych inwestycji w Polsce.

Nie wymagamy DOŚWIADCZENIA.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie weryfikowana wiedza z podstawowych zagadnień z dziedziny BHP.

Oferujemy:

 Przyjazną atmosferę w pracy
 Samodzielność działania
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Pracę w biurze oraz w terenie
 Możliwość odbycia Stażu

CV prosimy wysłać w odpowiedzi na to ogłoszenie poprzez przycisk 'Aplikuj".

Praca w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia

Wymagania

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy tj. studia licencjackie, studia magisterskie, studia podyplomowe, szkoła policealna z zakresu BHP – WARUNEK KONIECZNY
 Osoba powinna być samodzielna w swoim działaniu, bystra, łatwo ucząca nowych rzeczy, chcąca zdobyć ciekawe doświadczenie w zakresie BHP, skrupulatna
 Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
 Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Prezentacja firmy

B-SERVICES Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska