Inside Sales Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W tym momencie we współpracy z naszym Klientem - jednym ze światowych liderów wśród producentów sprzętu audio / video, foto, a także tych przeznaczonych dla branży przemysłowej i medycznej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inside Sales Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest posiadający ponad 100-letnią historię międzynarodowy producent sprzętu medycznego, ale również aparatów fotograficznych, rejestratorów dźwięku i video, oraz urządzeń przeznaczonych dla przemysłu. Działając z pasją oraz w odpowiedzi na oczekiwania klientów oferuje on rozwiązania skupiające się na uczynieniu życia ludzkiego prostszym i bardziej bezpiecznym. Dzięki wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu oraz najwyższej jakości oferowanych produktów wspiera on w diagnozowaniu i leczeniu chorób, a także zapobieganiu ich powstawania.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów oraz usług serwisowych oferowanych przez firmę;
  • opieka nad leadami sprzedażowymi oraz zapytaniami spływającymi ze strony klientów;
  • ciągłe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu oraz portfolio klientów;
  • zarządzanie komunikacją pomiędzy poszczególnymi kanałami sprzedaży;
  • zapewnienie najwyższego standardu obsługi i satysfakcji klienta;
  • monitoring i systematyczne administrowanie sprzedaży w systemie CRM;
  • bliska współpraca z pozostałymi działami firmy.

Profil kandydata

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem kandydata będzie doświadczenie zdobyte w pracy ze skomplikowanym technicznie produktem);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • ciekawość i zdolność rozumienia skomplikowanych zagadnień technicznych dotyczących oferowanych produktów;
  • proaktywność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • otwartość, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu oraz budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi;
  • samodzielność w działaniu, dokładność, doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę;
  • umowę o pracę oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny);
  • ciekawy i ambitny zakres obowiązków;
  • wysoką kulturę organizacyjną, realne możliwości rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page