Infrastructure Solution Architect

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła w  bardzo ciekawym technologicznie projekcie - kiedy jak nie teraz? :)

A zatem… Dołącz do nas!

Infrastructure Solution ArchitectMiejsce pracy: Kraków
Zadania:

  • projektowanie infrastruktury i wykorzystanie wiedzy o istniejącym biznesie, aplikacjach oraz infrastrukturze, aby móc aktywnie wprowadzać ulepszenia,
  • zapewnienie technicznego nadzoru nad Produktami stosowanymi u Klienta za pośrednictwem Technicznego Modelu Referencyjnego (TRM),
  • zarządzanie relacjami między obszarami HOST, RBWM,
  • udział w strategiach biznesowych oraz  tworzenie map drogowych,
  • weryfikacja techniczna i akceptacja wszystkich komponentów,
  • kontrola i ocena potencjalnych ryzyk podczas wdrożenia,
  • zapewnienie pełnej kompletności projektu technicznego i jego przegląd.

Środowisko projektu i wykorzystywane technologie:
  • chmura (AWS, Google)
  • mikroserwisy i PCF
  • Oracle RAC, DB2, SQL, VCS
  • OLAP, ODS i Data Warehouse
  • IBM MQ Message Broker, R2DS, GSI
  • Apache HTTP Server & Tomcat, IIS, Websphere
  • Cisco, TCP / UDP, Broadcast / Multicast, LAN / WAN
  • EMC SAN - FC, FCoE, iSCSI, SRDF, NetApp NAS - CIFS, NFS

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie inżynierii systemowej, w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania, dokumentowania i wdrażania architektury infrastruktury technicznej złożonych rozwiązań informatycznych,
  • dobra znajomość wymagań i wyzwań biznesowych w zakresie bankowości, umiejętność przełożenia potrzeb biznesowych na odpowiednie rozwiązania IT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie miniumum B2.

Oferujemy:

  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę (do 18 000 PLN brutto + premie),
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, finansowanie szkoleń i konferencji branżowych, imprezy integracyjne, lekcje języka obcego oraz wiele innych :)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w wymiarze do 3 dni w tygodniu,
  • możliwość rotacji między projektami (projekty związane z architekturą mikroserwisową, obszarem security).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.