Informatyk

HR SIGMA

Tychy, śląskie

HR SIGMA

Informatyk

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Tychy

Zadania :
• Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie sieci oraz serwerów
• Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie systemu ERP
• Instalacja i konfiguracja urządzeń informatycznych
• Administracja zasobami danych firmy
• Wykonywanie kopii zapasowych danych użytkowników, bazy danych, systemu ERP
• Konfiguracja sprzętu w firmie
• Reinstalacja, konfiguracja systemów i oprogramowania komputerowego
• Bieżący serwis sprzętu w firmie (przyjmowanie zgłoszeń oraz ich rozwiązywanie)
• Zdalne wsparcie użytkowników
• Konserwacja sprzętu.

Wymagania :
• Znajomość sieci komputerowych TCP/IP
• Znajomość baz danych MSSQL
• Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7/8/10 Windows server
• Wiedza z zakresu sieci bezprzewodowych WiFi,
• Znajomość zapytań SQL,
• Wiedza z zakresu wykonywania kopii zapasowych,
• Wysoka kultura osobista w relacjach z użytkownikiem końcowym.
• Wykształcenie wyższe informatyczne.

Oferujemy :
• Umowę o pracę na stałe
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA