Opis stanowiska pracy

  • Utrzymanie pracy systemów informatycznych (Microsoft Windows, Windows Server Linux), reagowanie w sytuacjach awaryjnych
  • Zarządzanie pracą rozproszonej sieci informatycznej LAN, WLAN
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania na stacjach roboczych użytkowników
  • Diagnostyka oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
  • Administrowanie serwisami WWW Wydziału
  • Nadzór nad legalnością oprogramowania
  • Nadzór nad monitoringiem i systemami audiowizualnymi na Wydziale

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft na poziomie administracyjnym (AD,File server)
  • Umiejętność automatyzacji pracy ( skrypty )
  • Znajomość zagadnień sieci TCP/IP (DNS, DHCP, LAN, WLAN, VPN, routing, NAT)
  • Znajomość konfiguracji i zarządzania sprzętem sieciowym klasy ENTERPRISE ( 3Com, D-link, HP )
  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu systemami operacyjnymi klienckimi Windows XP/7/8/10 oraz serwerowymi z rodziny LINUX oraz Windows Server
  • Umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów sprzętowych i programowych
  • Podstawowa znajomość HTML, PHP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji specjalistycznej
  • Znajomość relacyjnych baz danych, technik wirtualizacji
  • Umiejętność wieloaspektowej analizy problemu i inicjatywy w proponowaniu rozwiązań
  • Sumienność, dokładność i pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Dyspozycyjność
  • Silna motywacja do wykonywania zadań
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Posiadanie certyfikatów branżowych (np. CCNA, MCSA, MCP)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie sfery budżetowej
  • Praca w ustrukturyzowanym środowisku

Zaineresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 26.10.2017 r.  Planowany termin zatrudnienia: listopad 2017

Prezentacja firmy

Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting