Opis stanowiska pracy

Koncept Systemy Informatyczne to łódzka firma informatyczna, wdrażająca zaawansowane  systemy własne oraz rozwiązania firm globalnych. Oferujemy pełen zakres usług informatycznych i kompleksową obsługę we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie - techniczne
  • Biegła, praktyczna znajomość środowiska Microsoft w tym Windows Server
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL
  • prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Koncept Systemy Informatyczne - producent oprogramowania gastronomiczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting