Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • serwisowanie sprzętu komputerowego
  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych MS Windows i oprogramowania towarzyszącego
  • bieżąca pomoc dla pracowników Katedr SUM

Praca na terenie Katowic Ligoty.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego (teoria i praktyka)
  • bardzo dobra znajomość instalacji i konfiguracji systemów MS Windows
  • doświadczenie w konfiguracji stacji roboczych w środowisku Active Directory
  • dobra znajomość funkcjonowania sieci komputerowej
  • sumienność, dokładność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • certyfikat MCP, CCNA lub inny wyższy uzyskany w autoryzowanym ośrodku szkoleniowym

Prezentacja firmy

Śląski Uniwersytet Medyczny
w Katowicach

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy