Informatyk - wsparcie techniczne

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania :

- konfiguracja i instalacja IT , Auto ID ,

- wdrożenia systemowe w  ciekawych projektach ,

- pisanie skryptów , tworzenie baz danych SQL.

Wymagania :

- znajomość oprogramowania Windows Server ,

- wiedza z zakresu baz danych SQL ,

-doświadczenie w tworzeniu topologii sieci LAN ,

- doświadczenie na stanowisku informatyka ,

- prawo jazdy kat. B ,

- znajomość języka angielskiego min. B2 ,

- doświadczenie w zakresie systemów sprzedaży - mile widziane .

Oferujemy :

-pracę w rozwojowych  projektach ,

- pracę w super atmosferze i stabilnej pozycji na rynku ,

- umowę o pracę ,

- bogaty pakiet benefitów .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA