Opis stanowiska pracy

  • Konfigurowanie i administrowanie serwerami oraz urządzeniami sieciowymi
  • Wdrażanie systemów informatycznych w tym Simple Software
  • Wsparcie i pomoc użytkownikom w przypadku awarii sprzętu komputerowego bądź oprogramowania,
  • Serwis, naprawę sprzętu i infrastruktury IT
  • Aktywny udział w testach autorskich aplikacji

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Biegła, praktyczna znajomość środowiska Microsoft w tym Windows Server
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL
  • Swoboda w kontaktach z klientem, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Koncept Systemy Informatyczne - producent oprogramowania gastronomiczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems