Informatyk, wdrożeniowiec systemów ERP

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

• interesującą pracę w firmie będącej dostawcą systemów ERP
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
• udział w realizacji innowacyjnych projektów
• niekorporacyjną atmosferę pracy
• współpracę z doświadczonymi specjalistami

Zakres obowiązków:

• Zbieranie i weryfikacja wymagań klientów oraz przygotowanie analiz przedwdrożeniowych
• Realizacja projektów wdrożeniowych systemów ERP w tym konfiguracja systemu zgodnie z analizą przedwdrożeniową
• Szkolenia użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe
• Konfigurowanie systemu informatycznego oraz infrastruktury do wymagań i specyfiki klienta
• Wsparcie merytoryczne klientów

Wymagania

Wymagania:

• Znajomość zagadnień związanych z informatyką zgodnie z w/w zakresem obowiązków.
• Umiejętność budowania i utrzymania dobrych relacji z klientem
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość oprogramowania InsERT
• umiejętności techniczne w tworzeniu raportów SQL
• doświadczenie w realizacji projektów we współpracy z klientami

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria