INFORMATYK W WOJEWÓDZKIM BIURZE GEODEZJI W BIAŁYMSTOKU

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Białymstoku

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0236

Obowiązki:

1.Administrowanie siecią teleinformatyczną Wojewódzkiego Biura Geodezji
w Białymstoku oraz zapewnienie poprawnego działania i bieżące utrzymanie sieci, przełączników, routerów, firewalli i towarzyszących im systemów informatycznych, instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych.
2.Administrowanie serwerem, dokonywanie bieżących przeglądów i konserwacji.
3.Administrowanie bazami danych będącymi w posiadaniu Jednostki.
4.Administrowanie systemem antywirusowym Jednostki.
5.Wykonywanie wszelkich czynności związanych z diagnostyką, naprawą, modernizacją, usuwaniem awarii sprzętu komputerowego zainstalowanego w poszczególnych działach.
6.Usuwanie nieprawidłowości i zakłóceń w funkcjonowaniu oprogramowania komputerowego zainstalowanego w poszczególnych działach.
7.Nadzór nad prawidłowością funkcjonowania i wykorzystywania sprzętu komputerowego zainstalowanego w Wojewódzkim Biura Geodezji w Białymstoku.
8.Zapewnienie możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowej, ochrony haseł i dostępu do sieci.
9.Wykonywanie i weryfikacja kopii bezpieczeństwa systemów i konfiguracji urządzeń.
10.Planowanie oraz wdrażanie i rozbudowa infrastruktury teletechnicznej oraz systemów informatycznych.
11.Administrowanie pocztą elektroniczną w zakresie dotyczącym jednostki.
12.Administrowanie, aktualizacja oraz zamieszczanie informacji na stronach internetowych www.bip.wrotapodlasia.pl oraz www.wbg.wrotapodlasia.pl.
13.Nadzór nad funkcjonowaniem systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów.
14.Administrowanie systemem SmartDoc.
15.Prowadzenie dokumentacji w zakresie ustalania uprawnień do dostępu danych komputerowych oraz ewidencjonowanie haseł dostępu dla poszczególnych użytkowników, przechowywanie i zabezpieczanie haseł dostępu.
16.Serwisowanie urządzeń oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych
z ich użytkowaniem.
17.Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu komputerowego i elektronicznego, infrastruktury informatycznej, sieci komputerowej, elektronicznego sprzętu geodezyjnego.
18.Realizacja polityki bezpieczeństwa informatycznego.
19.Kontrola zamówień licencji na oprogramowanie licencjonowane oraz nadzór nad jego prawidłowym wykorzystaniem.
20.Wykonywanie i odtwarzanie kopii zapasowych danych i administrowanie bazami danych.
21.Wykonywanie wszelkich czynności instalacyjnych i konfiguracyjnych w zakresie instalacji systemów użytkowych, w tym również zapewnienie współpracy
z producentami oprogramowania w zakresie optymalizacji rozwiązań oraz wykrywania i diagnostyki błędów i wad wdrażanego oprogramowania.
22.Sprawowanie nadzoru nad legalnością stosowanego oprogramowania i właściwością zabezpieczenia danych gromadzonych w Jednostce przed utratą i dostępem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa itp.).
23.Współpraca z Inspektorem Ochrony Danych przy wdrożeniu polityki bezpieczeństwa.
24.Współpraca z innymi działami w procedurach zakupowych oraz przygotowywaniu opisów przedmiotu zamówienia dla różnego rodzaju urządzeń teleinformatycznych.
25.Wszelkie inne czynności informatyczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jednostki.
26.Współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • staż pracy przy wykształceniu wyższym nie wymagany, wykształcenie średnie - 3 lata stażu pracy

Miejsce pracy: GEN. GEORGE'A SMITHA PATTONA 8, 15-688 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 240 PLN

Osoba do kontaktu: Magdalena Borowska

Telefon: 856623646

Email: sekretariat@wbg.wrotapodlasia.pl

Adres www: www.wbg.wrota.podlasia.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy